Aktivity v okolí

Blízke okolie Hotela s tatranskou prírodou ponúka široké možnosti pre tých, ktorí hľadajú v regióne Vysokých Tatier oddych, alebo relax či už v blízkych termálnych aquacentrách, ale aj aktívny odpočinok s využitím možností vysokohorskej turistiky, horskej cyklistiky, zjazdového a bežeckého lyžovania, skialpinizmu, horolezectva, golfu, alebo len nenáročných prechádzok v okolí a spoznávania kultúrnych a historických zaujímavostí.

 

Priamo v obci Štôla je možnosť zabezpečiť jazdu na koni. Turistické centrá ponúkajú moderné atrakcie ako napríklad horskú bobovú dráhu (Tatranská Lomnica), horské kolobežky (Hrebienok – Starý Smokovec), motokáry (Svit), lanovú lezeckú dráhu (Štrbské Pleso), jazdu na štvorkolkách, jazdu na skútri a množstvo ďalších turistických atrakcií a služieb.

 

Personál Hotela vám ochotne poradí a prípadne pomôže so zabezpečením vami požadovanej aktivity, alebo s výberom výletu či trasy.

 

Aquaparky    Aquaparky

 MTB   Horská Cyklistika

Turistika    Turistika 

Jaskyne   Jaskyne

Lyžovanie   Zjazdové lyžovanie

Bežecké lyžovanie    Bežecké Lyžovanie

Skialpinizmus    Skialpinizmus

Turistické a kultúrne zaujímavosti    Turistické a kultúrne zaujímavosti

 

 

 

 

rezervacia

tel:00421 (0)527781772

mobil:00421(0)944059639

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Fotogaléria

Interaktívna mapa

mapa

PRÍJAZD DO HOTELA

GPS:

N 49° 05.580´
E 20° 08.554´

Počasie / Wheather

Počasie Poprad - Svieti.com

Akciové balíky