Virtualna prehliadka Virtuálna prehliadka
Darčeky Darčekové a rekreačné poukazy
Hotel Avalanche***

Darčekové a rekreačné poukazy

REKREAČNÉ POUKAZY: využite príspevok na rekreačné poukazy pre zamestnancov, ktorý vstúpil do platnosti 1. 1. 2019.  Aj náš hotel Vám umožní čerpať tento príspevok na dovolenku od zamestnávateľa.

Postup uplatnenia rekreačného poukazu:

  • Stačí ak pracujete vo firme s viac ako 49 zamestnancami a odrobili ste v nej najmenej 24 mesiacov (ak nespĺňate tieto podmienky, informujte sa u zamestnávateľa na dobrovoľný príspevok);
  • Vyberte si z našej ponuky pobytov s najmenej 2 prenocovaniami; Pri rezervácii pobytu nás informujte, že plánujete na platbu pobytu využiť rekreačný poukaz;
  • Na konci pobytu Vám vystavíme účtovný doklad s vašim menom, ktorý predložíte vášmu zamestnávateľovi;
  • Zamestnávateľ vám preplatí 55 % zo sumy, ktorú ste za rekreačný poukaz na dovolenku zaplatili, maximálne však 275 € za rok.

DARČEKOVÝ POUKAZ: darujte pobyt v našom hoteli svojim blízkym. Vyberte si pobyt z našej ponuky a pri rezervácii nás informujte, že by ste radi využili formu darčekového poukazu.

Pripravíme Vám darčekový poukaz s vybraným venovaním podľa Vašich požiadaviek:

                   

Máte špecifické požiadavky alebo si želáte vypracovať iba predbežnú ponuku na pobyt? Neváhajte nás kontaktovať cez náš online formulár.

Kontaktný formulár

Odoslať
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím