Virtualna prehliadka Virtuálna prehliadka
Darčeky Darčekové a rekreačné poukazy
Hotel Avalanche***

O nás

 

HOTEL AVALANCHE *** sa nachádza vo Vysokých Tatrách na severnom okraji obce Štôla priamo pod najvyšším vrcholom Vysokých Tatier Gerlachovským Štítom. Hotel má veľmi dobré dopravné spojenie na všetky hlavné dopravné trasy a ideálnu polohy uprostred regiónu Vysokých Tatier.

Hotel má k dispozícií privátne wellness, kde môžu hostia využiť whirpool, fínsku saunu, infrasaunu, hydromasážny box, a oddychovú zónu len pre vlastnú potrebu. Služby wellness sú ponúkané na základe objednávky vždy pre konkrétneho hosťa alebo skupinu.

V štýlovo a moderne zariadenej hotelovej reštaurácii je pre našich hostí pripravená ponuka špecialít slovenskej i medzinárodnej kuchyne. V útulnom prostredí pre Vás radi zorganizujeme rodinné oslavy, posedenia a iné podujatia. Pre tento účel je k dispozícií salónik s kapacitou 25 - 35 miest.

Ubytujeme vás v moderne a pohodlne zariadených izbách s celkovou kapacitou až 50 osôb (z toho 28 pevných lôžok a 22 prísteliek). K dispozícií sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a jeden apartmán. Väčšina izieb má k dispozícií priestranný, južne orientovaný balkón.

Blízke okolie Hotela s tatranskou prírodou ponúka široké možnosti pre tých, ktorí hľadajú v regióne Vysokých Tatier oddych, alebo relax či už v blízkych termálnych aquacentrách, ale aj aktívny odpočinok s využitím možností vysokohorskej turistiky, horskej cyklistiky, zjazdového a bežeckého lyžovania, skialpinizmu, horolezectva, golfu, alebo len nenáročných prechádzok v okolí a spoznávania kultúrnych a historických zaujímavostí. Priamo v obci Štôla je možnosť zabezpečiť jazdu na koni. Personál Hotela vám ochotne poradí a prípadne pomôže so zabezpečením vami požadovanej aktivity.

 

 

 

 

Máte špecifické požiadavky alebo si želáte vypracovať iba predbežnú ponuku na pobyt? Neváhajte nás kontaktovať cez náš online formulár.

Kontaktný formulár

Odoslať
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím