Virtualna prehliadka Virtuálna prehliadka
Darčeky Darčekové a rekreačné poukazy

Kontaktné údaje

Naša recepcia

HOTEL AVALANCHE ***
Štôla 116
05937 Vysoké Tatry
GPS: 49.0929441 20.1422685

Príjazd do hotela

Hotel Avalanche sa nachádza vo Vysokých Tatrách na severnom okraji obce Štôla priamo pod najvyšším vrcholom Vysokých Tatier Gerlachovským Štítom. Hotel má veľmi dobré dopravné spojenie na všetky hlavné dopravné trasy a ideálnu polohy uprostred regiónu Vysokých Tatier.

Príjazd autom

  • Po diaľnici D1 (Žilina - Poprad) zjazd Mengusovce na cestu č. 18 smer Mengusovce, Štôla; po cca 100 metroch odbočiť na cestu č. 539 smer Mengusovce, Štôla; na severnom okraji obce Štôla doprava odbočka Hotel Avalanche.
  • Po ceste č. 18 (Liptovský Mikuláš - Poprad) odbočka na cestu č. 539 smer Mengusovce, Štôla; na severnom okraji obce Štôla doprava odbočka Hotel Avalanche.
  • Po ceste č. 537 (Štrbské Pleso - Smokovce) odbočka v obci Vyšné Hágy na cestu č. 539 smer Mengusovce, Štôla; na severnom okraji obce Štôla doľava odbočka Hotel Avalanche.

Vlakom/autobusom

  • Rýchlikové spojenie - stanica Poprad (trať Žilina - Poprad - Košice;  na trati Praha - Poprad autovlak) z Popradu pravidelné autobusové spojenie (cca každých 90 min) do obce Štôla (trasa Poprad - Vyšné Hágy - Štrbské Pleso); zastávka v obci Štôla 50 m pred Hotelom Avalanche.

Letecky

  • Letisko Poprad - 12 km od Hotela Avalanche (taxi transfer, možné zabezpečiť aj cez recepciu hotela).

Lokalita a navigácia

Naplánujte si cestu do Hotela Avalanche s Google maps. Naplánovať trasu.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím